עושה שיחות סקס בהפסקה של הלימודים

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר – סרטי סקס לפני 3 שנים, 5 חודשים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר – סרטי סקס
    מנהל בפורום

שיחות סקס בוואצפ:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275

אני סטודנטית בת 25, אני בשנה הרביעית והאחרונה שלי ללימודים ובמקביל לזה שאני לומדת, העבודה העיקרית שלי בחיים וההכנסה שלי היא משיחות סקס. כן, אני עובדת בזה כבר מעל שנתיים וזאת ההחלטה הכי טובה ונבונה שעשיתי בחיים שלי. אחת הסיבות העיקריות זה שאני מממנת את הלימודים שלי לגמרי לבד, וכל זה בלי לקרוע את התחת במשרה מלאה במקביל ללימודים קשים ואינטנסיביים. אתם יודעים מה עוד טוב בעבודה בשיחות סקס? זה שאני יכולה לקחת את העבודה שלי יחד איתי ללימודים.

באמצע השיעור כימיה שלי, הצצתי מתחת לשולחן בפלאפון שלי וראיתי שיש לי פנייה מגבר חרמן שמעוניין בשיחה, הוא כתב לי שהוא רוצה שיחה של עשרים דקות ממש עכשיו ושהוא חם בטירוף. כתבתי לו שאני עוד חמש דקות יוצאת להפסקה מהלימודים שלי ואשמח לדבר איתו, הרעיון הזה שאני עושה איתו שיחה תוך כדי שאני באוניברסיטה הדליק אותו אפילו יותר.

יצאתי להפסקה והלכתי לכיוון המדשאות של האוניברסיטה, התרחקתי הכי רחוק שאני יכולה לפינה רחוקה בה אין סיכוי שמישהו ישמע אותי וחייגתי אליו. הקול שלי היה קצת יותר שקט מהרגיל, בכל זאת, אוניברסיטה…אבל הייתה לנו שיחה מטריפה, הוא כל כך חירמן אותי שאפילו היד שלי החליקה קצת לכיוון השמלה שלי ונכנסה מתחת לתחתונים שלי לאונן קצת. הייתי רטובה, לא יכולתי להתאפק. תוך כדי השיחה, מסתכלת סביב שאין אף אחד שמציץ, אף אחד שמסתכל ואף אחד שבטעות עלול לקלוט שאני עושה שיחות סקס תוך כדי הלימודים שלי. זה היה סיכון, אבל סיכון שבהחלט שווה את זה…גם הרווחתי שיחה אדירה עם גבר שחרמן לי את הצורה וגם לקחתי את העבודה שלי איתי ללימודים וניצלתי את ההפסקה גם כדי לעשות עוד קצת כסף. יש יותר טוב מזה?

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.