העבודה השווה שלי – מכירת סרטי סקס

תגיות: 

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר – סרטי סקס לפני 3 שנים, 9 חודשים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר – סרטי סקס
    מנהל בפורום

רובכם וודאי לא תבינו אותי, ורובכם וודאי תמהרו לשפוט אותי על סוג העבודה שבחרתי לעצמי. למה שבחורה תרצה לצלם סרטי סקס שלה ולמכור אותם לגברים אקראיים ברחבי הרשת?
    למה לא בחרתי לעסוק במקצוע מכבד יותר והאם אני חושבת שהעבודה שלי היא בעייתית?
    אני אשמח לספר לכם על תחום העבודה שלי מעט יותר בהרחבה וקודם כל חשוב לי להדגיש כי העבודה של מכירת סרטי סקס נעשית באופן דיסקרטי לחלוטין אשר בשום אופן לא כולל חשיפה של פנים או הזהות האמיתית שלי, זאת הסיבה העיקרית שאני עוסקת בתחום הזה כי אני יודעת שהאני האישי שלי לעולם לא יפגע.

לכל אחד יש את הגבולות והקווים האדומים שלו, אחד הקווים והגבולות שלי הם לא לעסוק בזנות, לא לתת שירותי מין פיזיים תמורת תשלום.
    כאשר אני מצלמת מספר סרטי סקס בודדים שלי ומוכרת אותם בתשלום ללקוחות אשר מעוניינים לקבל את השירות, אני מרוויחה המון זמן פנוי על מנת לעסוק בעיסוקים אחרים שאני אוהבת.
    דבר אשר לא מתאפשר בקלות ראש לרוב אנשי האוכלוסיה שעובדים בעבודות רגילות ושוחקות, אשר לא משאירות להם זמן לעשות בדבר ולו חצי דבר שהם היו רוצים מעבר לעבודה שלהם.

בניגוד לעבודות אחרות, לעבוד בתור בחורה אשר מוכרת סרטי סקס שלה, אני לא מרגישה את השחיקה שכמעט כל אדם שני שאני פוגשת ברחוב מדבר עליה, אני מאושרת ויש לי זמן פנוי יותר מכל אדם ממוצע שתכירו ברחוב.
    אני אוהבת את מה שאני עושה, אני נהנית מזה. ואת האמת? כל עוד יש קליינטים אשר מעוניינים בשירות הזה בדרך כנה ללא שקרים, אני חושבת שזה אפילו יותר ממצויין. מכירת סרטי סקס ברשת של בחורות ישראליות – ממליצה לכל בחורה לבדוק את האופציה לעבודה שווה יותר וחיים נוחים וקלים יותר.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.