שיחות סקס בוואצפ עם ישראליות חמות

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר – סרטי סקס לפני 3 חודשים, 2 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר – סרטי סקס
    מנהל בפורום

על מה אני חושבת כשאני עושה שיחות סקס?

אנחנו עושות שיחות סקס חמות ולוהטות ושיחות ארוטיות בוואצפ עם תמונות שלנו, ומוכרות סרטי סקס פרטיים שלנו שצילמנו בבית, שלחו וואצפ לאחת מאיתנו לפרטים:

050-7534732 בר

055-2664759 דנה או בטלגרם Leital69

055-9310377 ספיר

051-5500178 קורל

לא מעט אנשים שאלו אותי והתעניינו איך אני נכנסת לזה כשאני עושה שיחות סקס, איך אני נכנסת למצב הרוח המתאים ואיך אני מצליחה תמיד להתחרמן והאם בכלל אני באמת מתחרמנת וגומרת כל פעם? אז קודם כל, חשוב לציין שמתי שהמשחק טוב ואמין, אין שום בעיה עם זה שזה משחק. כל עוד הלקוח יוצא מרוצה ומסופק משירות של שיחות סקס, זה כל מה שחשוב לי בתור בחורה שעובדת בזה.

על מנת להכין את עצמי לאווירה הנכונה לפני שאני נכנסת לשיחה, אני דואגת קודם כל להתקלח לפני ולהרגיש רעננה, לאחר מכן אני מסתכלת כמה זמן של שיחות סקס הלקוח קנה, יש הבדל מאוד גדול האם מדובר בחמש דקות או האם מדובר בשיחת סקס של שעה שלמה. בחמש דקות של שיחות סקס אפשר לעשות הכל מאוד מהר, לקפוץ די מהר מנושא לנושא, לגנוח קצת לאונן קצת ולסיים את השיחה. כאשר מדובר בשיחות סקס של חצי שעה ומעלה ההכנה היא אחרת לגמרי.

כאשר מדובר בשיחות סקס ארוכות יותר יש צורך להכין מראש איזשהו סיפור או איזשהו משחק על מנת שהשיחה תזרום בצורה הטובה ביותר ולא תתקע כשלאף אחד מהצדדים אין מה לומר. כמובן ששיחות סקס זורמות הרבה יותר טוב והרבה יותר חלק כאשר הצד השני משתף פעולה גם כן ולא מתבייש לדבר. רק לגנוח מאוד ממצה את עצמו כאשר לצד השני אין מה לומר.
    שיחות סקס אידיאליות בשבילי הוא סוג של משחק תפקידים משותף או חלוקה ביחד של פנטזיות גדולות וסיפורים מטריפים שקרו לנו.
    אני אוהבת לחשוב על סיפורים מחרמנים שקרו לי בעבר, אוהבת לגעת בעצמי ולחשוב על הסקס הטוב האחרון שהיה לי וכמובן שאני מאוד אוהבת כשהצד השני הוא פעיל ביחד איתי.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.