נמרה ג'ינג'ית במצלמות סקס

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

היי אנחנו עושות סקס ומצלמות סקס ומוכרות סרטי סקס פרטיים שלנו בוואצפ:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275

זאת הפעם השנייה בחודש זה שאני פונה לשירות של מצלמות סקס, ניסיתי פעם אחת והתרשמתי ממש לטובה. והחלטתי שהערב כשאני לבד בבית, חרמן, אך עייף מדי מכדי לצאת החוצה ולחפש זיון מזדמן, אני אפנק את עצמי בכוס בירה קרה וטובה, סיגריה שאני אוהב ושיחה מטריפה ולוהטת במצלמות סקס עם הבחורה המיועדת שלי לאותו הערב.
    חיפשתי את זאת שאני רוצה לערוך איתה שיחה, ופתאום ג’ינג’ית לוהטת עם גוף מטריף שהעמיד לי את הזין תוך שניות ספורות, תפסה את עייניי עם תמונות מטריפות בטלגרם.

שלחתי לה הודעה, הסדרתי מולה את התשלום והתחלנו את הופעת הלייב במצלמות סקס.
    היא פתחה את המופע בבגד סקסי במיוחד, זה היה מין בייבי דול מטריף ושקוף בצבע אדום נועז, סט הלבשה תחתונה מטריף בצבע שחור.
    היא התחילה ללטף את הגוף שלה בעדינות ולהתמרח בשמן, היא עיסתה את השדיים הענקיים שלה ואת הפטמות הקטנות והורודות שלה, וירדה לאט לאט לכיוון הכוס הורוד והרטוב שלה. בהתחלה היא ליטפה אותו רק מעל החוטיני, אך לאט לאט הוא ירד ובלי לשים לב, שלוש אצבעות כבר נכנסו ויצאו מתוך הכוס הרטוב שלה. הצלילים שפקעו משם פשוט חירפנו לי את הצורה והעמידו לי את הזין כמו חייל ממושמע בצבא.

כל כך רציתי לזיין אותה, כל כך רציתי להיות שם איתה.
    היא הוציאה את הדילדו הענק והורוד שלה והתחילה להכניס ולהוציא אותו מהכוס. ביקשתי ממנה שתענג לעצמה גם את התחת, וכמו ילדה טובה וממושמעת היא ציוותה לפקודה שלי ודחפה את כל הדילדו לחור התחת הקטן שלה. היא צעקה מכאב והתענגה על האורגזמה המטורפת שהגיעה, בו זמנית. זה היה תענוג לאוזניים לשמוע אותה. היא הטריפה אותי וגרמה לי לגמור כמו שלא גמרתי הרבה זמן.
    מי שחשב שאי אפשר לגמור ממצלמות סקס, טעה בגדול. חוויתי חוויה מטריפה. אני ללא ספק אחזור אליה בקרוב…

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.