מלכה במצלמות סקס

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

מצלמות סקס בוואצפ:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275

רציתי למצוא את האחת במצלמות סקס, האחת שתטריף אותי. כל הישראליות שעובדות שם, מטריפות אין מה לומר, רובן הגדול כוסיות ברמות שאין לתאר אפילו, אבל בכל שיחה משהו היה לי חסר. הרגשתי שאני צריך מישהי שתפרוץ לי את החומה, מישהי שתעביר אותי חוויה מסעירה יותר. יותר השקעה, יותר יצירתיות והרבה יותר תעוזה וביזאר.
    עדן – ישראלית ממוצא ספרדי הצליחה לעשות את זה לפני יומיים.
    היא הצליחה לגרום לי להרגיש עיקצוצים ודגדוגים במקומות בגוף שאפילו לא הכרתי, היא הצליחה לגרום לי לגמור פעמיים בפחות מעשרים דקות, כשאומרים על מישהי חיה רעה, זאת היא.

השיחה שלנו במצלמות סקס התחילה שהיא קיבלה את פניי בהלבשה תחתונה שהעמידה לי את הזין לכל היותר תוך 4 שניות, היא לבשה מכנסי עור בצבע שחור וחולצה תואמת, כל כך אהבתי את הסטייל הזה.
    היו לה שני דילדואים ענקיים שהיא אהבה לשחק איתם,וכמובן שהיא השוויצה בפניי ביכולות המדהימות שלה להכניס את שניהם ביחד לתוך הכוס הקטן שלה.

היא אמרה שמספיק עם הדיבורים המיותרים, היא רצתה להתחיל מצלמות סקס כמו שצריך.
    היא פקדה עלי להתייחס אליה רק בתור המלכה שלה ותו לא. היא לא הרשתה לי לפנות אליה בשום צורה אחרת.
    היא התחילה לדבר מלוכלך ולהשפיל אותי, היא גרמה לי לרצות לגמור שוב, אך סירבה שאני אעשה את זה. היא החזיקה אותי עד הקצה, עד שכבר התחננתי כי הביצים שלי התחילו לכאוב.
    היא ליקקה את הזין שלי באופן וירטואלי בצורה הכי מקצועית שמישהי אי פעם עשתה לי. כל כך רציתי להשפריץ לה לתוך הגרון, אבל היה לי אסור. המלכה שלי לא הסכימה לי.

אחרי חצי שעה של ייסורים והנאה מטורפת בו זמנית היא כיבתה את המצלמה ונתנה לי את האישור לגמור. היא ידעה מה היא עושה, זאת הייתה גמירה מטורפת.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.