ישראליות מספרות סיפורי סקס – החוויה הלסבית הראשונה שלי

דף הבית של השרמוטה פורומים שיחות סקס,שיחות דיסקרטיות,שיחות אירוטיות, הכרויות בטלפון, אהבה בטלפון ישראליות מספרות סיפורי סקס – החוויה הלסבית הראשונה שלי

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

מוכרות סרטי סקס שלנו! שלח לנו הודעה מאמי:

ספיר 055-9310377

מאיה 050-7291168

מורן 055-2664759

מאז ומתמיד ידעתי שאני בחורה בי סקסואלית, בערך מגיל 18 זה כבר היה ברור לי. הפעם הראשונה הייתה בצבא, שמתי לב שבזמן שאני מתקלחת אני בוחנת את הבנות בצורה שמעלה לי את החום גוף. שדיים של בחורות חירמנו אותי, ישבנים של בחורות גרמו לי להרגיש חרמנית פתאום, ואפילו המפקדת שלי פתאום התחילה לטייל בתוך הפנטזיות המיניות שלי. אני בדרך כלל מספרת לכם סיפורי סקס יחסית שגרתיים אבל הפעם החלטתי להפתיע אתכם בהתנסות הראשונה שהייתה לי עם בחורה – החוויה הלסבית הראשונה שלי.

מגוון הסיפורי סקס שלי מתחילים בדרך כלל במסיבה או בחוף הים, אך הפעם זה קרה באופן מפתיע מאוד בבית הפרטי שלי, יחד עם חברה טובה שלי שכבר לא מעט זמן מצאתי את עצמי מפנטזת עליה. קבענו לשתות בבית שלי יין ולרכל, כמו שתי בחורות טיפוסיות, אך מהר הערב הזה הפך משגרתי לסקסי ובלתי נשכח. אחד מהסיפורי סקס הלוהטים ביותר שלי.

היא כנראה שתתה יותר מדי, קצת יותר מדי. הידיים שלה התחילו לטייל על הגוף שלי כפי שמעולם לא היה. היא התחילה ממש לגעת בי ותוך מספר דקות מצאנו את עצמנו מתנשקות בלהט על הספה, לא שמות לב בשיט למה שקורה בטלוויזיה.
    האצבעות שלה התחילו לטייל לי על הכוס, היא הפתיעה אותי. הייתי רטובה לגמרי.
    נגעתי בה בחזרה, הראיתי לה שהיא עושה לי את זה. תפסתי אותה בצוואר והתחלתי ללקק לה את השדיים המושלמים שלה. הפטמות שלה היו כאלה קשות ומתוקות, כל כך נהניתי למצוץ אותן.
    אחרי שעה של סקס לסבי לוהט פתאום קלטתי – אני לחלוטין בי סקסואלית. אני חושבת שאחד מהסיפורי סקס הבאים שלי יהיו שלישייה. אני חייבת לנסות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.