חווית מצלמות סקס לא שגרתית

דף הבית של השרמוטה פורומים פורומים סקס חווית מצלמות סקס לא שגרתית

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר – סרטי סקס לפני 2 שנים, 4 חודשים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר – סרטי סקס
    מנהל בפורום

אתמול בלילה לא הצלחתי להירדם, לכולם יש לילות כאלה שמלא מחשבות תוקפות פתאום את הראש והמוח לא נותן מנוח לגוף. הסתובבתי כל הלילה מצד לצד, מצד לצד, וגם הייתי חרמן בנוסף להכל. ומה לעשות? רווק, ולא הכי מבוקש, אין את מי לזיין בשעה צרה. החלטתי לפתוח את האינטרנט ולמצוא את הפרנטרית המושלמת בשבילי להלילה למצלמות סקס. ההיצע מאוד גדול, מגוון בחורות ישראליות צעירות ומטריפות עוסקות במצלמות סקס ומחכות לענג רק אותי.

החלטתי ללכת הפעם על בלונדינית מטריפה, ממש דוגמנית על וסקסית מושלמת. בדרך כלל אני לא אוהב אותן בלונדיניות, דווקא כהות יותר, אבל הפעם רציתי לגוון.
    היא הופיעה על מסך המחשב שלי והתחלנו את השיחה שלנו. היא רקדה לאט לאט ובחושניות מול המצלמה שלי ונגעה בעצמה לאט לאט. כל ליטוף ידיים שלה על הגוף שלי, והזין שלי נעמד יותר ויותר חזק.
    היא הפתיעה אותי בהלבשה תחתונה סקסית במיוחד עד שהתחלתי להזיל עליה ריר. היא הפתיעה אותי בהשפרצה מהסרטים, אבל פעם לא ראיתי בחורה משפריצה באמת, תמיד רק שמעתי על זה בדיעבד. מי היה מאמין שאת זה אני אראה דווקא באמצע חוויה של מצלמות סקס.

היא עינגה את עצמה, דחפה לעצמה שלוש אצבעות ולאחר מכן אפילו ארבע, הוסיפה את הדילדו שלה לחור הטוסיק ההדוק והקטן שלה. היא גנחה, בקולי קולות. הייתי צריך להנמיך את הווליום בפלאפון כדי שלא ישמעו אותה אנשים בבית.
    ואז היא צרחה שזה מגיע, חשבתי שהיא גומרת אבל לא ידעתי למה לצפות באמת. היא שפריצה, השפריצה כמו בסרטי הפורנו האמיתיים ביותר שיש, כמו מקצוענית אמיתית. גמרתי ביחד איתה, ללא ספק חווית מצלמות סקס לא שגרתית.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.