זיון בשידור חי במצלמות סקס

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

מצלמות סקס בוואצפ בשידור חי:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275
    מצלמות סקס

מצלמות סקס, על מה כולם מדברים כשהם אומרים את זה? ניסיתי לתת לזה צ’אנס. מה כבר יכול לקרות? מצלמות סקס, אף פעם לא ניגשתי לזה קודם לכן כי תמיד חשבתי שמדובר בבחורות מאוננות, מה כבר מעניין בזה? יש בשביל זה עולם פורנו שלם. ובתאחלס? לא הכי מעניין אותי לראות בחורה מאוננת, כל אחד ומה שעושה לו את זה. לא?
    החלטתי לתת לזה עוד צ’אנס, בתקווה למצוא מישהי שאולי תצליח לסקרן אותי, לעשות משהו אחר שאף בחורה עדיין לא עשתה. קיוויתי למשהו מעניין סוף סוף במצלמות סקס, קיוויתי אולי למופע לסבי, קיוויתי למישהי שעושה דברים ביזאריים לא שגרתיים או לראות אקט מיני בשידור חי. מחזיק אצבעות חזק אני נכנס שוב לפורטל מצלמות סקס ומתפלל למצוא משהו מקורי, משהו שסוף סוף יעשה לי את זה וישבור לי את השגרה.

התחיל השידור והופיעה מולי ישראלית מדהימה וכוסית רצח, קראו לה ספיר וסוף סוף היא הפתיעה אותי. שאלתי אותה האם היא מוכנה לעומת בנות אחרות בפורטל המצלמות סקס, לעשות משהו מעניין, משהו מקורי ומגוון. היא ביקשה ממני לחכות שנייה ומיד הופיעה לי שוב על המסך והפעם לא לבד, היא הופיעה עם גבר.
    שאלה אותי האם אני מרוצה וכמובן שחייכתי, מחכה שההופעה תתחיל. מחזיק את הזין ביד ולא יכול להתאפק.

הוא קרע ממנה את הבגדים. את התחתון שלה הוא הוריד לה בעזרת השיניים. הוא ליקק לה את הכוס. היא לא יכלה אפילו להתנשף ולנשום נורמאלי לשנייה אחת מרוב שהיא גמרה וגמרה, לפחות שלוש פעמים.
    ההופעה במצלמות סקס המשיכה בזה שהוא הפך אותה לדוגי, תפס לה את הקוקו במין שליטה חולנית כזאת והכניס לה אותו עמוק. הוא זיין אותה כל כך חזק ונתן לה מכות בתחת עד שלאט לאט הוא התחיל להחליף צבע למין ורדרד אדמדם כזה.
    לסיום הוא פקד עליה לפתוח את הפה, כמו כלבה טובה היא התיישבה על ארבע וחיכתה בכליון עיניים לשפיך שלו.
    הוא גמר לה בתוך הפה, היא בלעה. לא נשאר אפילו זכר לטיפה אחת. היא אלופה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.