בת הזוג שלי עובדת במצלמות סקס

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

היי אנחנו עושות שיחות וידאו סקס ומצלמות סקס ומוכרות סרטי סקס פרטיים שלנו בוואצפ:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275

לא קל לספר לחברים שלך ולסביבה הקרובה שלך שבת הזוג שלך עובדת במצלמות סקס. ולא כי לי באופן אישי יש בעיה עם הדבר הזה, אלא הבעיה היא דווקא אצל רוב האנשים אשר רואים את העבודה הזאת בעין לא יפה. והאמת? סתם ככה, בגלל סטיגמות חברתיות וערכים מאוד עתיקים ומרובעים אשר גדלנו עליהם. אשה שעובדת במצלמות סקס היא זונה לכל דבר, זאת האמירה שאני שומע. ואני כאן כדי לספר לכם ולהגיד לכם שזה חד וחלק לא נכון.
    בת הזוג שלי עובדת במצלמות סקס, מרוויחה כסף מצויין בעבודה קלילה, מהנה וכיפית, שמשאירה אותה צמוד אלי בבית כל יום. מה אני יכול לבקש יותר מזה?

העבודה במצלמות סקס נעשית באופן דיסקרטי לחלוטין, בת הזוג שלי לא חושפת את הזהות האמיתית שלה לעולם, תמיד היא ממציאה לעצמה זהות בדויה. וכמובן שאת הפנים שלה אף אחד לא רואה.
    היא בחורה סופר מינית וסקסית, היא יודעת לחרמן גברים, אז למה לא לנצל את הכישרון המופלא הזה?

עבודה במצלמות סקס היא סופר נוחה, קלילה וכיפית. אפשר לעשות אותה כמעט מכל מקום בעולם כל עוד יש חיבור אינטרנט זמין. רוצים לשמוע עוד משהו? תחזיקו חזק.
    גם אני משתף איתה פעולה בזה, אני מצלם אותה כדי שהסרטונים שלה יצאו איכותיים יותר, אני לוקח חלק פעיל בסרטונים של זיונים שאנחנו מצלמים ביחד.
    ואת האמת? זה דבר מאוד מגניב להכניס לחיי המין שלנו ולפלפל אותם, לאורך זוגיות ארוכת שנים.
    היא מאושרת ממה שהיא עושה, וגם אני.
    בחורות שעובדות במצלמות סקס זה כבר ממש לא מה שחשבתם, ובטח ובטח שהן לא זונות. לא ניתנים שום שירותי מין פיזיים בעבודה הזאת, אז למה לא בעצם?

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.