איך נראה יום של עובדת במצלמות סקס?

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

היי אנחנו עושות שיחות וידאו סקס ומצלמות סקס ומוכרות סרטי סקס פרטיים שלנו בוואצפ:

דורין 055-9176619

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275

“את עובדת במצלמות סקס”? השאלה הזאת מגיעה כל כך הרבה פעמים רצוף, והפליאה שמתווספת אליה מקוממת אותי יותר ויותר כל פעם מחדש.
    כן, אני עובדת בתחום של מצלמות סקס. כן, אני מספקת גברים באופן וירטואלי ודיסקרטי לחלוטין. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי. הרגע שבו מצאתי את העבודה הזאת זה היה ללא ספק אחד הרגעים הטובים בחיי. העבודה הזאת סידרה לי את החיים והפכה לי אותם פשוט ליותר פשוטים.

כמו בכל עבודה אחרת, על מנת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר ולהגיע למשכורת מכובדת אני תמיד מנסה ליצור לעצמי לוח זמנים קבוע, להתעורר בשעה מסויימת ולהתחיל לעבוד.
    אך כל היופי במצלמות סקס הוא שאין בוס על הראש ואין כרטיס כניסה ויציאה שצריך להחתים בכניסה וביציאה מהעבודה.
    אפשר להתפנק עוד כמה דקות עם הקפה של הבוקר, אפשר לפעמים להפוך את השעות בהתאם לתכניות שיש לכן באותו יום, הכל גמיש.

השכר בעבודה של מצלמות סקס הוא ללא ספק גבוה מעל הממוצע ממה שאפשר למצוא היום בשוק ללא שום מקצוע והכשרה מקצועית.
    קהל הלקוחות שמגיעים לקנות את שירות המצלמות סקס הוא רחב וגדול מאוד, זהו תחום עם ביקוש מטורף שאף פעם לא נגמר. בכל שעות היממה, בכל יום בשבוע וללא חג.

העבודה הזאת דורשת ממני ללכת למרחב הפרטי שלי שאני אוהבת בבית, להתכונן ולהתיפייף קצת, להרגיש טוב עם עצמי ולערוך שיחת מצלמה עם הפרטנר מאחורי המסך השני.
    השיחות תמיד תופסות כיוונים שונים, לפעמים מדובר בהופעת סולו שלי שהצד השני פשוט יושב וצופה, לפעמים הצד השני לוקח צד יותר אקטיבי בשיחה ומעוניין להפעיל אותי ולפעמים השיחה תופסת סוג של משחק תפקידים.
    מדובר בעבודה מגוונת, קלה ומאוד כיפית. אני ממליצה לכן בנות יקרות – לכו תעבדו במצלמות סקס. אתן לא תצטערו.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.