איך נראה יום עבודה במצלמות סקס?

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אתר שרמוטה לפני 1 חודש, 3 שבועות.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אתר שרמוטה
    מנהל בפורום

איך נראה יום עבודה במצלמות סקס? מצלמות סקס

שלום לכל הקוראים של המאמר הקצר שלי, קוראים לי נועה (שם בדוי), אני בת 27 ואני עובדת במצלמות סקס כבר מעל שלוש שנים.
    לא פעם אני מקבלת שאלות מאנשים של איך בעצם נראה היום שלי כאשר אני עובדת במצלמות סקס והאם אני באמת נהנית ממה שאני עושה.
    התחום הזה מעלה לאנשים המון שאלות, תהיות ונסיונות רבים להבין של למה בעצם אני עושה את מה שאני עושה והאם זה באמת מבחירה או מסוג של הידרדרות.
    אז קודם כל אני אדגיש ואומר שלא מדובר בשום הידרדרות למצב הזה, אני עובדת במצלמות סקס מבחירה אישית שלי, והאמת? החיים שלי יפים הרבה יותר מהחברים הקרובים שלי שעובדים כשכירים בעבודות רגילות כאלה ואחרות בשוק העבודה הישראלי.

אני מתעוררת באיזה שעה שמתחשק לי בבוקר, לוח הזמנים שלי מאוד גמיש ולכן אני יכולה לשחק איתו איך שאני רוצה, בין אם ללכת לישון מאוד מאוחר ולקום בצהריים או לחילופין ללכת לישון מאוד מוקדם ולקום מוקדם בבוקר. איך שאני מתעוררת, אני מדליקה את הפלאפון של העבודה שלי, מפרסמת קצת הודעות ותמונות בערוץ הטלגרם האישי שלי ובעצם מכאן, העבודה מגיעה מעצמה בלי יותר מדי מאמץ מצדי.
    הפניות של האנשים אשר מעוניינים במצלמות סקס שולחים לי הודעות ומשם אני לוקחת את המושכות ובעצם מביאה אותם לשיחה לאחר הסדרת התשלום.

כל אחד בוחר את הזמן שהוא רוצה במצלמות סקס ולאחר מכן מתחילים את השיחה בוואטסאפ.
    אין לעבודה הזאת לו”ז קבוע, השיחות במצלמות סקס מגיעות לפעמים בגלים ולפעמים בטפטופים, מה שמשאיר לי לו”ז מאוד גמיש והחלטות מצידי של איך אני מנהלת את היום שלי. יש בזה משהו מאוד כיף, אני אדון לעצמי ואני רשאית לעבוד ביום כמה שבא לי.
    ואם פתאום חברה מתקשרת אלי ורוצה לצאת לשתות איתי בירה בצהריים, אני מתניעה את האוטו ונוסעת, פשוט כך. אז תגידו לי אתם, החיים בתור בחורה שעובדת במצלמות סקס לא טובים? כדאי שתחשבו שוב.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.